KONST / Litografier / Färglitografi 9241203
nr 924 1203
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), Ishavsfolk, 171/260, signerad, -72, motivet: 47x39
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:09:31
100 kr
150 kr
400 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner